YUUworld YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice

školní batohy > ergonomické batohy > YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice

Skladem
Doprava zdarma

Výrobce: YUUworld

Objednací číslo: YUU14M1

Běžná cena (s DPH):2 599,- Kč
Ušetřite:1 100,- Kč (42%)
Naše cena (s DPH):1 499,- Kč

Počet ks:

YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice

YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální ediceYUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice

YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice
Děti milují jejich vlastní "věci" a milují, když jsou zaneprázdněny – hraním, malováním, čtením, a prostým bytím dítěte. Může to být těžké, mít jejich věci vždy po ruce, když je potřebují. Světu vzdálen od klasických batohů a aktovek, batoh YUU je důmyslně navržen tak, aby maximalizoval zábavu pomocí sklopné pracovní podložky a zároveň byl dokonalým místem pro skladování všech věcí a potřeb Vašeho dítěte.

Čím je batoh YUU odlišný od ostatních batohů a aktovek?
Batoh YUU má unikátní ergonomicky navrženou skořepinu z lehké a odolné EVA pěny. Takto konstruovaná skořepina batohu umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte.
Konstrukce skořepiny také umožňuje celou řadu funkcí uvnitř batohu - např. sklopná pracovní podložka s mnoha kapsami a přihrádkami, které dokáží dostatečně chránit tablet či notebook. Speciální edice obsahuje 4 špionážní pera s neviditelným UV inkoustem a přívěsek pro psaní tajných zpráv.
YUU není jen batoh, je to svět plný zábavy!

Vlastnosti:

Špionážní pera s neviditelným inkoustem umožňují psaní tajných zpráv.
Sklopná pracovní podložka umožňuje dětem kreslit, psát a hrát hry.
Objem 26 litrů zaručuje dostatečný prostor pro školní desky A4, A5, učebnice a sešity, klasický penál a mnoho dalších nezbytností.
20 kapes a přihrádek, které jsou brilantně začleněny do batohu umožní dětem ukládat všechny jejich oblíbené věci od psacích potřeb po knihy, hry nebo různá zařízení.
Tajemná kapsa je perfektní k ukrytí něčeho speciálního.
Balíček zábavy s psacími potřebami, magnetickou hrou, A4 poznámkovým blokem, klíčenkou a YUUclub členskou kartou.
Píšťalka je chytře začleněna do hrudního popruhu. Ideální pro hry v parku. Díky tomu, že je píšťalka pevně připevněna, se nikdy neztratí a navíc podporuje u dítěte nošení hrudního popruhu.
Odnímatelný penál k umístění veškerých psacích potřeb.
Ergonomická skořepina z voděodolné EVA pěny umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte. Tento materiál je použit i na zadní straně pro pohodlné a zdravé nošení batohu.
Nastavitelné ramenní popruhy zajišťují správné nastavení polohy batohu. S širokým a bohatým polstrováním poskytující dobrou podporu pro záda dítěte.
Reflexní přední a zadní strana pro bezpečnou viditelnost ve dne i v noci.
Odpovídá kabinovému zavazadlu. Létání s YUU batohem už nebude nikdy nuda.

Objem batohu: 26 litrů

Velikost batohu: 355 x 340 x 220 mm

Váha batohu: 1,1 kg

Doporučený věk: 6 - 12 letDiskuze k YUU MUUSIC batoh pro školáky - speciální edice

Nový komentář


Poslední navštívené produkty