YUUworld YUU HUUG batoh pro školáky

školní batohy > ergonomické batohy > YUU HUUG batoh pro školáky

Skladem
Doprava zdarma

Výrobce: YUUworld

Objednací číslo: YUU11H1

Běžná cena (s DPH):2 299,- Kč
Ušetřite:1 000,- Kč (43%)
Naše cena (s DPH):1 299,- Kč

Počet ks:

YUU HUUG batoh pro školáky

YUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školákyYUU HUUG batoh pro školáky

YUU HUUG batoh pro školáky
Děti milují jejich vlastní "věci" a milují, když jsou zaneprázdněny – hraním, malováním, čtením, a prostým bytím dítěte. Může to být těžké, mít jejich věci vždy po ruce, když je potřebují. Světu vzdálen od klasických batohů a aktovek, batoh YUU je důmyslně navržen tak, aby maximalizoval zábavu pomocí sklopné pracovní podložky a zároveň byl dokonalým místem pro skladování všech věcí a potřeb Vašeho dítěte.

Čím je batoh YUU odlišný od ostatních batohů a aktovek?
Batoh YUU má unikátní ergonomicky navrženou skořepinu z lehké a odolné EVA pěny. Takto konstruovaná skořepina batohu umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte.
Konstrukce skořepiny také umožňuje celou řadu funkcí uvnitř batohu - např. sklopná pracovní podložka s mnoha kapsami a přihrádkami, které dokáží dostatečně chránit tablet či notebook.
YUU není jen batoh, je to svět plný zábavy!

Vlastnosti:

Sklopná pracovní podložka umožňuje dětem kreslit, psát a hrát hry.
Objem 26 litrů zaručuje dostatečný prostor pro školní desky A4, A5, učebnice a sešity, klasický penál a mnoho dalších nezbytností.
20 kapes a přihrádek, které jsou brilantně začleněny do batohu umožní dětem ukládat všechny jejich oblíbené věci od psacích potřeb po knihy, hry nebo různá zařízení.
Tajemná kapsa je perfektní k ukrytí něčeho speciálního.
Balíček zábavy s psacími potřebami, magnetickou hrou, A4 poznámkovým blokem, klíčenkou a YUUclub členskou kartou.
Píšťalka je chytře začleněna do hrudního popruhu. Ideální pro hry v parku. Díky tomu, že je píšťalka pevně připevněna, se nikdy neztratí a navíc podporuje u dítěte nošení hrudního popruhu.
Odnímatelný penál k umístění veškerých psacích potřeb.
Ergonomická skořepina z voděodolné EVA pěny umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a maximálně tak podporuje zdravý vývoj páteře dítěte. Tento materiál je použit i na zadní straně pro pohodlné a zdravé nošení batohu.
Nastavitelné ramenní popruhy zajišťují správné nastavení polohy batohu. S širokým a bohatým polstrováním poskytující dobrou podporu pro záda dítěte.
Reflexní přední a zadní strana pro bezpečnou viditelnost ve dne i v noci.
Odpovídá kabinovému zavazadlu. Létání s YUU batohem už nebude nikdy nuda.

Objem batohu: 26 litrů

Velikost batohu: 355 x 340 x 220 mm

Váha batohu: 1,1 kg

Doporučený věk: 6 - 12 letDiskuze k YUU HUUG batoh pro školáky

Nový komentář


Poslední navštívené produkty