Přehled produktů


ZAZU

Zazu - lepší spánek pro děti a také pro rodiče ZAZU

Oslík Donny strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.
Ovečka FIN modrá - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka FIN růžová - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka FIN šedá - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka Lizzy strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.
Pejsek DEXY - Strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.

šumící zvířátka ZAZU

Koala COCO - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Králíček BECKY - Šumící muchláček s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilý muchláček se zvukovým modulem a senzorem pláče.
Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím.. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Lenochod SVEN - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi LIMITOVANÁ EDICE - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Lišák FELIX - Šumící muchláček s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilý muchláček se zvukovým modulem a senzorem pláče.
Medvídek BRUNO - Šumící zvířátko s nočním světlem a hlasovým rekordérem - Roztomilý medvídek se zvukovým modulem, nočním světlem a hlasovým rekordérem.
Mýval ROBIN - Šumící muchláček s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilý muchláček se zvukovým modulem a senzorem pláče.
Oslík DON - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Ovečka LIZ - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Pejsek DEX - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
SUZY - přenosný uspávací modul - Lékařem prověřená technika pro utišení miminek.
Tučňák PHOEBE - Šumící zvířátko s nočním světlem a hlasovým rekordérem - Roztomilý tučňák se zvukovým modulem, nočním světlem a hlasovým rekordérem.

hřejivá zvířátka ZAZU

Husky HOWY - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.
Medvídek PAUL - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.
Tučňák PIP - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.

noční projektory ZAZU

Ježek HARRY - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Ježek HENRY - projektor západu slunce s melodiemi - Projektor západu slunce s létajícími ptáky vytváří realistický západ slunce.
Kočička KIKI - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Krab CODY - projektor oceánu s melodiemi - Projektor oceánu s pohyblivými rybkami a vlnami.
Krab CODY - projektor oceánu s melodiemi - LIMITOVANÁ EDICE chocolate - Projektor oceánu s pohyblivými rybkami a vlnami.
Králíček RUBY - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Velryba WALLY modrá - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Velryba WALLY růžová - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Velryba WALLY šedá - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Vydra OTTO - projektor oceánu s melodiemi - Projektor oceánu s pohyblivými rybkami a vlnami.
Želva TIM - projektor západu slunce s melodiemi - Projektor západu slunce s létajícími ptáky vytváří realistický západ slunce.

noční světla ZAZU

FAY, REX, OTIS - Nástěnné světlo ovládané gesty
Lvíček LEX - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Ovečka FIN modrá - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Ovečka FIN růžová - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Ovečka FIN šedá - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Slon ELLI - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Sovička LOU - noční světlo se senzorem pláče LIMITOVANÁ EDICE chocolate
Sovička LOU hnědošedá - noční světlo se senzorem pláče LIMITOVANÁ EDICE - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Sovička LOU modrá - noční světlo se se senzorem pláče - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Sovička LOU růžová - noční světlo se se senzorem pláče - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Sovička LOU šedá - noční světlo se senzorem pláče - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Zebra ZACK - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Žirafa GINA modrá - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.
Žirafa GINA růžová - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.
Žirafa GINA šedá - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.

hudební zvířátka ZAZU

Interaktivní kočička CHLOE - Interaktivní kočička se kterou bude dítě společně zpívat.
Interaktivní pejsek DANNY - Interaktivní pejsek se kterým si můžete hrát na schovávanou a společně zpívat.
Interaktivní tukan TIMO - Interaktivní tukan se kterým bude dítě společně zpívat.
Kočička KATIE - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Králíček BO - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Opička MAX - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Tučňák ZOE modrý - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.
Tučňák ZOE růžový - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.
Tučňák ZOE šedý - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.

tréninkové budíky ZAZU

Medvídek BOBBY - tréninkový budík - Učí děti, kdy mají zůstat v posteli a kdy je ten správný čas na vstávání.
Ovečka SAM hnědošedá - tréninkový budík s nočním světlem LIMITOVANÁ EDICE - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM modrá - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM růžová - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM šedá - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Pejsek DAVY hnědošedý - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Pejsek DAVY růžový - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Pejsek DAVY zelený - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Tučňák PAM modrý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth
Tučňák PAM růžový - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth
Tučňák PAM šedý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth