Přehled produktů


ZAZU

Zazu - lepší spánek pro děti a také pro rodiče ZAZU

FAY, REX, OTIS - Nástěnné světlo ovládané gesty
Husky HOWY - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.
Interaktivní pejsek DANNY - Interaktivní pejsek se kterým si můžete hrát na schovávanou a společně zpívat.
Ježek HARRY - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Koala COCO - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Kočička KATIE - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Kočička KIKI - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Krab CODY - projektor oceánu s melodiemi - Projektor oceánu s pohyblivými rybkami a vlnami.
Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím.. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Králíček BO - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Králíček RUBY - projektor noční oblohy s uklidňujícími melodiemi - Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Lenochod SVEN - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi LIMITOVANÁ EDICE - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Lvíček LEX - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Medvídek BOBBY - tréninkový budík - Učí děti, kdy mají zůstat v posteli a kdy je ten správný čas na vstávání.
Medvídek PAUL - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.
Opička MAX - plyšové noční světlo s melodiemi - Plyšové zvířátko má v bříšku odnímatelný světelný modul, který v noci poskytuje jemné zářící světlo.
Oslík DON - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Oslík DONNY - Strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.
Ovečka FIN modrá - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Ovečka FIN modrá - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka FIN růžová - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Ovečka FIN růžová - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka FIN šedá - čtecí lampička s nočním světlem - Roztomilá ovečka FIN se stane nepostradatelným kamarádem Vašeho dítěte v dětském pokoji. Je to lampička na čtení a noční světlo v jednom.
Ovečka FIN šedá - lampička na čtení - Přenosná lampička na čtení a noční světlo.
Ovečka LIZ - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Ovečka LIZZY - Strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.
Ovečka SAM hnědošedá - tréninkový budík s nočním světlem LIMITOVANÁ EDICE - Tréninkový budík SAM hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM modrá - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík SAM hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM růžová - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík SAM hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Ovečka SAM šedá - tréninkový budík s nočním světlem - Tréninkový budík SAM hravou formou dětem ukáže, kdy je ještě čas zůstat v postýlce a kdy už mohou běžet za svými rodiči.
Pejsek DEX - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi - Roztomilé a velmi hebké zvířátko ZAZU pomáhá miminku spřátelit se s jeho novým prostředím. Přehrává 3 tradiční ukolébavky a 3 zvuky.
Pejsek DEXY - Strážce dudlíku - S tímto plyšovým zvířátkem bude dudlík Vašeho dítěte snadno dohledatelný.
Slon ELLI - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Sovička LOU modrá - noční světlo se zvukovým senzorem - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Sovička LOU růžová - noční světlo se zvukovým senzorem - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
Sovička LOU šedá - noční světlo se zvukovým senzorem - Elegantní a praktická dětská lampička a noční světlo.
SUZY - přenosný uspávací modul - Lékařem prověřená technika pro utišení miminek.
Tučňák PAM modrý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth
Tučňák PAM růžový - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth
Tučňák PAM šedý - sleeptrainer s bezdrátovým reproduktorem - Trenér spánku a vstávání s nočním světlem a Bluetooth
Tučňák PIP - hřejivé zvířátko s vůní levandule - Hřejivá zvířátka ZAZU jsou ideální pro úlevu od bolesti bříška, svalů či kloubů.
Tučňák ZOE modrý - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.
Tučňák ZOE růžový - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.
Tučňák ZOE šedý - musicbox s bezdrátovým reproduktorem - Roztomilý tučňák ZOE je přenosný přehrávač, noční světlo a bezdrátový reproduktor v jednom.
Velryba WALLY modrá - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Velryba WALLY růžová - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Velryba WALLY šedá - noční projektor s melodiemi - Světelná projekce zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození.
Zebra ZACK - kývací noční světlo - Roztomilé a zábavné noční světlo, které doprovází malé dítě ve tmě.
Žirafa GINA modrá - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.
Žirafa GINA růžová - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.
Žirafa GINA šedá - svítilna s nočním světlem - Žirafa GINA je svítilna a noční světlo v jednom.