Přehled produktů


SoapSox

zvířátka na mytí SoapSox

Zvířátko na mytí - Delfín Ava - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Hroch Harper - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Jednorožec Nova - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Krokodýl Hunter - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Slon Miles - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Velryba Jackson - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Želva Taylor - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.
Zvířátko na mytí - Žralok Tank - Měkké a na dotek příjemné zvířátko, s kterým si děti mohou hrát během dne a večer si je vzít do vany při koupání.