Bioserie Kousátko - Zelená hvězda

hračky z rostlin > Kousátko - Zelená hvězda

Skladem
Novinka

Výrobce: Bioserie

Objednací číslo: S1BT01

Naše cena (s DPH):199,- Kč

Počet ks:
Kousátko - Zelená hvězda

Kousátko - Zelená hvězdaKousátko - Zelená hvězdaKousátko - Zelená hvězdaKousátko - Zelená hvězda

Kousátko - Zelená hvězda

První zoubky Vašeho dítěte mohou způsobit bezesné noci pro Vás a Vaše dítě. Proto by kousátko mělo být první hračkou, která poskytuje během této důležité vývojové fáze stimulaci dásní a jednodušší průchod zoubků malého dítěte.

Kousátko se strukturovaným povrchem ve tvaru hvězdy je velmi dobře uchopitelné pro dětské ručičky a je také vhodné k prvním hrám malých dětí.

Cílem francouzské zakladatelky značky bioserie Stephanie Triau bylo přinést na trh funkční, zábavné a především bezpečné hračky pro děti i pro naši planetu.

Hračky bioserie se proto vyrábějí z unikátní směsi biologicky rozložitelných, kompostovatelných a ekologicky šetrných komponentů, které jsou z každoročně obnovitelných zdrojů rostlin a přírodních zdrojů.
Hlavní složkou je Ingeo ™ biopolymer pocházející z rostlinných cukrů, který je licencován a vyráběn v USA.

Díky této technologii neobsahují hračky bioserie žádnou chemickou látku na olejové bázi, jelikož použité suroviny jsou z rostlin, nikoliv z ropy. Dokonce i barvící materiály, které jsou použity, jsou speciálně vyvinuté pro tyto biopolymery.

Tento materiál je 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelný, 100% bez plastu, bez BPA, bez ftalátů, bez chemických barviv, bezpečný, pevný, trvanlivý, určený pro každodenní použití.

Hračky bioserie jsou prvními 100% biologickými hračkami na světe, které jsou certifikované u Ministerstva zemědělství v USA.Vlastnosti

  • 1. certifikované 100% biologické hračky na světě
  • 100% přírodní materiál
  • 100% bez plastu
  • 100% biologicky odbouratelné
  • vyrobeno z rostlin
  • šetrné k životnímu prostředí
  • lze mýt v myčce v horním koši do 50°C
Velikost: 9 x 9 cm


Doporučený věk: od narození


Obsah balení:
KousátkoEAN4897031720832


Diskuze k Kousátko - Zelená hvězda

Nový komentář


Poslední navštívené produkty