Dodací a dopravní podmínky

Není-li dohodnuto jinak, zboží zasíláme přepravní společností PPL na dodací adresu uvedenou kupujícím v objednávce. Přepravní společnost PPL dodá zásilku zpravidla následující den po dni expedice. V případě, že není adresát zastižen na uvedené adrese, je poté zásilka po dobu 5 dnů uložena na PPL Parcelbox.

K zásilkám účtujeme poštovné ve výši 89,- Kč s DPH. V případě platby na dobírku účtujeme navíc dobírkovné ve výši 30,- Kč s DPH. Balné neúčtujeme. Zboží zasíláme pouze na území České republiky.

Při objednávce zboží nad 1000,- Kč s DPH jednou objednávkou je doprava ZDARMA.

Způsob platby

Na dobírku
Peníze za zboží platíte doručovateli při jeho převzetí nebo na výdejním místě doručovatele.

On-line platební kartou
Zboží zaplatíte bezpečně a pohodlně Vaší platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa nebo Visa Electron). Platební bránu provozuje GoPay.

On-line bankovním převodem
Při tomto způsobu platby Vás platební brána GoPay bezpečně přesměruje do prostředí Vašeho internetového bankovnictví.

GoPay peněženkou
GoPay peněženka je způsob platby, při kterém používáte údaje uložené ve vašem GoPay účtu. K zaplacení zboží jsou použity peníze, které si na svůj GoPay účet dobíjíte. 

Bankovním převodem
Ihned po přijetí objednávky Vám na e-mail zašleme údaje pro platbu. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky a.s., č.ú. 2300700788/2010. Po obdržení platby Vám bude zboží expedováno. V případě, že není objednávka uhrazena do 5 dnů vyhrazujeme si právo na její stornování.