Bioserie Chrastítko - Kroužek

hračky z rostlin > Chrastítko - Kroužek

Dostupnost: 4-6 týdnů
Novinka

Výrobce: Bioserie

Objednací číslo: S2BR02

Naše cena (s DPH):249,- Kč

Nelze objednatChrastítko - Kroužek

Chrastítko - KroužekChrastítko - KroužekChrastítko - KroužekChrastítko - KroužekChrastítko - KroužekChrastítko - Kroužek

Chrastítko - Kroužek

Veselé chrastítko ve tvaru kroužku má větší modrozelenou skrytou kuličku na vrcholu. Menší červené, žluté, modré a zelené kuličky se pohybují uvnitř rukojeti. Tyto pohybující se kuličky vytvářejí jemný zvuk a stimulují zrak a sluch.
Chrastítko je velmi snadno uchopitelné a je ideální k přendavání z jedné ruky do druhé. U dítěte se tak rozvíjí koordinace oko-ruka.

Cílem francouzské zakladatelky značky bioserie Stephanie Triau bylo přinést na trh funkční, zábavné a především bezpečné hračky pro děti i pro naši planetu.

Hračky bioserie se proto vyrábějí z unikátní směsi biologicky rozložitelných, kompostovatelných a ekologicky šetrných komponentů, které jsou z každoročně obnovitelných zdrojů rostlin a přírodních zdrojů.
Hlavní složkou je Ingeo ™ biopolymer pocházející z rostlinných cukrů, který je licencován a vyráběn v USA.

Díky této technologii neobsahují hračky bioserie žádnou chemickou látku na olejové bázi, jelikož použité suroviny jsou z rostlin, nikoliv z ropy. Dokonce i barvící materiály, které jsou použity jsou speciálně vyvinuté pro tyto biopolymery.

Tento materiál je 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelný, 100% bez plastu, bez BPA, bez ftalátů, bez chemických barviv, bezpečný, pevný, trvanlivý, určený pro každodenní použití.

Hračky bioserie jsou prvními 100% biologickými hračkami na světe, které jsou certifikované u Ministerstva zemědělství v USA.Vlastnosti

 • 1. certifikované 100% biologické hračky na světě
 • 100% přírodní materiál
 • 100% bez plastu
 • 100% biologicky odbouratelné
 • vyrobeno z rostlin
 • šetrné k životnímu prostředí
 • lze mýt v myčce v horním koši do 45°C
Velikost: 14 x 6 cm


Doporučený věk: od 3 měsíců


Obsah balení:
ChrastítkoEAN4897031720962


Diskuze k Chrastítko - Kroužek

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 27. 6. 2018, 18:00

dítěti se líbí

  Celkové Hodnocení 5.0  Poslední navštívené produkty