Bioserie Chrastítko - Činka

hračky z rostlin > Chrastítko - Činka

Dostupnost: 4-6 týdnů
Novinka

Výrobce: Bioserie

Objednací číslo: S2BR01

Naše cena (s DPH):249,- Kč

Nelze objednatChrastítko - Činka

Chrastítko - ČinkaChrastítko - ČinkaChrastítko - ČinkaChrastítko - ČinkaChrastítko - ČinkaChrastítko - ČinkaChrastítko - Činka

Chrastítko - Činka

Veselé chrastítko ve tvaru činky má větší skrytou kuličku na jednom konci a několik menších kuliček na druhém konci. Tyto kuličky vytvářejí jemný zvuk. Chrastítko je velmi přínosné pro poznávání vztahu "příčina-následek". Po otočení chrastítka vzhůru nohama se kuličky schovají do rukojeti chrastítka!

Cílem francouzské zakladatelky značky bioserie Stephanie Triau bylo přinést na trh funkční, zábavné a především bezpečné hračky pro děti i pro naši planetu.

Hračky bioserie se proto vyrábějí z unikátní směsi biologicky rozložitelných, kompostovatelných a ekologicky šetrných komponentů, které jsou z každoročně obnovitelných zdrojů rostlin a přírodních zdrojů.
Hlavní složkou je Ingeo ™ biopolymer pocházející z rostlinných cukrů, který je licencován a vyráběn v USA.

Díky této technologii neobsahují hračky bioserie žádnou chemickou látku na olejové bázi, jelikož použité suroviny jsou z rostlin, nikoliv z ropy. Dokonce i barvící materiály, které jsou použity jsou speciálně vyvinuté pro tyto biopolymery.

Tento materiál je 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelný, 100% bez plastu, bez BPA, bez ftalátů, bez chemických barviv, bezpečný, pevný, trvanlivý, určený pro každodenní použití.

Hračky bioserie jsou prvními 100% biologickými hračkami na světe, které jsou certifikované u Ministerstva zemědělství v USA.Vlastnosti

  • 1. certifikované 100% biologické hračky na světě
  • 100% přírodní materiál
  • 100% bez plastu
  • 100% biologicky odbouratelné
  • vyrobeno z rostlin
  • šetrné k životnímu prostředí
  • lze mýt v myčce v horním koši do 45°C
Velikost: 14 x 6 cm


Doporučený věk: od 3 měsíců


Obsah balení:
ChrastítkoEAN4897031720931


Diskuze k Chrastítko - Činka

Nový komentář


Poslední navštívené produkty